فاتحان ثریا چگونه از تیم شما حمایت می‌کند؟

همه می‌دانیم که بسیاری از کسب و کارهای نوپا از هم گسیختگی یا شکست را به گونه های متفاوتی تجربه می کنند. فاتحان ثریا، آنچه شما برای ساخت یک تجارت و کسب و کار موفق نیاز دارید را فراهم می‌کند.

فضای کار

فضای کاری فاتحان ثریا طوری طراحی شده است که مشارکت و توان شما را بالا می‌برد. این فضا در تمام ساعات روز در دسترس بوده تا شما بتوانید در آن به ساخت استارتاپ خود بپردازید.

مربی و مشاوره

فاتحان ثریا شما را با موفق ترین کارآفرینان داخلی و جهانی وصل می‌کند. کسانی که می‌توانند به شما راهنمایی استراتژیک دهند، نکات و رموز تدارکات، تکنولوژی، تصاحب مشتریان، جذب نیرو، ساختن تیم و همچنین نحوه ارائه کسب وکار خود به سرمایه گذار را یاد دهند. ما این کار را انجام می‌دهیم تا که شما از شکست های آن ها درس گرفته و با استفاده از تجربه دیگران رشد خود را شتاب دهید. در فاتحان ثریا ، مربیان بدون هیچ محدودیتی، دانش و تجربه خود را با شما در میان می‌گذارند

آموزش

فاتحان ثریا تجربیات و تمرین‌های جهانی را به شما ارائه می‌دهد. کارگاه ها به وسیله مدیران و رهبران بزرگ تجاری حاضر در شبکه همکاران ما به همراه ابزارهای لازم، و تمرین هایی که بنیان استارتاپ شما را خواهند ساخت منتقل می‌شود. در آواتک شما آموزش‌های فشرده‌ای پیرامون موضوعاتی چون، کسب و کار چابک، نوشتن مدل کسب و کار، تجربه کاربری، توسعه چابک، بازاریابی، تیم و فرهنگ تیمی، مدیریت مالی، حقوق و مسائل قانونی استارتاپ‌ها، جذب سرمایه و … دریافت می‌کنید.

شبکه سازی

یک کارآفرین واقعی، ارزش یک شبکه موثر را درک می‌کند. ما تیم‌های خود را به شبکه ای از مربی ها، سرمایه گذاران، متخصصان و رهبران تجاری و رسانه‌ای محلی و بین‌المللی وصل می‌کنیم. وجود چنین شبکه‌ای یکی از عوامل کلیدی موفقیت برنامه ما است. در درون این شبکه، کارآفرینان ما برند خود را کشف و پرورش می‌دهند.

مزایا و سرویس‌ها

استارتاپ‌های ما به منابعی چون هاستینگ مجانی، سرویس‌های ابری مجانی، تبلیغات آنلاین مجانی و … دسترسی دارند که همه این ها از طریق شرکای جهانی و محلی ما تامین می‌شوند. به عنوان مثال شرکت Anetwork، مبلغ پانصدهزار تومان به تمام تیم های استارتاپی در آواتک، پکیج تبلیغات آنلاین ارائه کرد.